פרקט הבחירה הטבעית

החזון שלכם והביצוע המדוייק שלנו, פרקט מבלי לצאת מהבית…

WOODLI עבודות פרקט מספקת שירות אישי על ידי הגעה לבית הלקוח לביצוע מדידה מדוייקת של השטח ובחירת פרקט ממגוון גדול של יצרנים מובילים ובהתאם לתקציבכם.

בהתקשרות הראשונית אנו נברר מולכם מספר פרמטרים חשובים על מנת להבין בצורה טובה יותר מה החזון שלכם ובאיזה חלל של הבית יתבצע השדרוג.

לאחר שתינתן לכם הצעת מחיר ראשונית בטלפון נוכל לקבוע פגישה לא מחייבת ולהציג לכם את סוגי הפרקט שבאפשרותכם לבחור מתוכם.

פנל בעיצובים שונים וספי מתכת בהתאמה לאלמנטים שונים שקיימים בבית, כגון ריהוט קיים, גוון ידיות הדלתות או מסגרות החלונות.

במהלך הפגישה תקבלו הסבר מפורט על היצרים השונים וחומרי הגלם מהם מיוצר הפרקט והפנל.

אז למה אתם מחכים התקשרו לקביעת פגישה…

למה הבדלי המחיר שונים משמעותית בין העסקים השונים ?

כאשר אתם בוחרים לרכוש מוצר כלשהוא יש לקחת בחשבון שיתכן שאתם לא משווים בצורה נכונה את העלות הסופית בבחירת רצפת פרקט.
ישנם מפעלים שונים החל מהמזרח ועד למדינות אירופה ששם איכות המוצר נחשבת לטובה יותר, אך גם אם אתם בוחרים ביצרן אירופאי אין זה אומר בצורה שבחרתם ביצרן הטוב ביותר.

ישנן חברות שנחשבות לטובות פחות ממתחריהם ועל כך רצוי להתייעץ עם איש מקצוע בעל ניסיון שיכוון אתכם למוצר איכותי שיענה על הצרכים שלכם וכמובן במסגרת התקציב.

בחישוב עלות סופית יש לחשב פחת של כ 10 אחוז מהמידה שמדדתם להוסיף פנל רצוי מפולימר שזהו הסוג האיכותי ביותר עלויות ספוג ספים וכמובן התקנה וכך תוכלו לחשב את המחיר הסופי ולהשוות בין העסקים השונים.

בסופו של דבר אתם תראו שגם אם קיים הבדל מזערי במחיר אין זה אומר שכדאי לבחור בזול ביותר כי גם כאן קיים הבדל בין מתקין פרקט שמבצע את העבודה בפועל.

טיפים לשמירה ותחזוקה של פרקט

כולנו יודעים עד כמה לא נעימה עוגמת הנפש משריטה שנוצרה על רצפה שזה עתה התקנו או נזקי רטיבות והתנפחויות ורק כי לא ידענו איך להתנהג עם רצפת פרקט אנו נספק לכם מספר טיפים שיעזרו לכם להימנע ממצבים אלה.

בשלב ראשון יש צורך לבדוק את כל הרהיטים שנמצאים בבית ולוודא שבחלקו התחתון של הרהיט שבא במגע עם הרצפה קיים מחליק טפלון או מדבקת לבד שימנעו מהרהיט לשרוט את הרצפה ובעת הזזת הרהיט הוא יחליק בקלות.

מוצרים אלה ניתן לרכוש בחנות כלי בניין ובחנויות נוספות אך חשוב מאוד לוודא את איכות המוצר מכייוון שגם אם הם דומים במראה לא כולם באותה האיכות.

ניקוי פרקט מומלץ על ידי חומר ניקוי מקצועי לפרקט שמוסיפים למים ועוזר לשמור על יופיה של הרצפה ולהגן עליה אך יש להקפיד להשתמש בחומר שטיפה לפרקט מקצועי שאותו ניתן לרכוש דרכנו שמגיע מגרמניה וצרפת ומותאם לפרקט לכה או שמן.

חשוב להקפיד בעת ניקוי פרקט למינציה או ניקוי פרקט עץ בגמר לכה להשתמש בחומר ניקוי לפרקט כללי שמוריד שומניות מן הרצפה ומקנה לה מראה אסטתי.

ניקוי פרקט עץ בגמר שמן משתמשים בחומר מיוחד שמתאים לרצפת עץ בגמר שמן שעוזר בניקוי הרצפה ושמשאיר שכבת שומניות עדינה שעוזרת להגן עליה .

לבעלי פרקט עץ מומלץ להיוועץ איתנו לגבי תהליך מקצועי של חידוש פרקט שמיועד להגנה של הרצפה ולהקנות לה מראה חדש ממש כביום רכישתה. תחזוקה נכונה של הרצפה עוזרת לשמור על חייה ויופייה לאורך זמן.

האם כדאי להתקין פרקט תלת שכבתי על פני פרקט למינציה ?

רצפת עץ נחשבת למוצר פרימיום והיא אינה מתאימה לכולם, בעת רכישת פרקט תלת שכבתי יש לקחת בחשבון את מחירו הגבוה של המוצר עצמו ואת עלות התקנתו ותחזוקתו אחת למספר שנים לעומת פרקט למינציה שכיום ניתן להשיגו בדוגמאות שמאוד קרובות לפרקט תלת שכבתי ברמת גימור גבוהה מאוד ובמחיר נמוך משמעותית לעומת פרקט עץ, כל זאת בתנאי שבוחרים ביצרן איכותי ומקפידים על התקנה טכנית נכונה.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן