חידוש פרקט

חידוש פרקט תשאירו למקצוענים

פרקט נהפך למוצר פופולרי שנמצא כמעט בכל בית אך לא הרבה יודעים שגם חשוב לתחזק אותו כראוי על מנת לשמר את המראה ואת ההגנה מכתמים ושריטות. חוסר ניסיון והיעדר ציוד מתאים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך אז תעשו לנו טובה וביצוע של חידוש פרקט תשאירו למקצוענים.

אנו מבצעים באופן אישי חידוש פרקט עץ החל מהפגישה הראשונית בבית הלקוח, ליטוש הפרקט וצביעת פרקט בידי צבעי פרקט מומחה.

איננו תומכים בהעברת עבודות לקבלני משנה ובכך אנו חוסכים אי הבנות ואתם מרוויחים יחס אישי וקבלת תוצאה מושלמת בכל עבודה.

לחידוש רצפת עץ אנו משתמשים בציוד החדיש ביותר של חברת LAGLER שהיא החברה המובילה בציוד ליטוש פרקט ללא אבק ומספקת תוצאה מדהימה 

חושבים על חידוש פרקט אז כדאי שתבחרו WOODLI

  • מקצועיות ויחס אישי שיבטיחו לכם תוצאה מושלמת
  • חידוש פרקט עץ ללא אבק ובציוד שאינו פוגע בפרקט
  • בדיקה של הפרקט לפני הצעת מחיר לביצוע מושלם
  • שימוש בחומרים הטובים ביותר וללא ריח
  • חומרים עמידים בשחיקה
  • התאמה ללוחות הזמנים ולצורכי הלקוח
  • אחריות מובטחת על טיב העבודה

מתי עושים חידוש פרקט ?

אם הפרקט שלכם שחוק או עם שריטות זה הזמן הנכון לבצע חידוש פרקט, הטיפול חשוב על מנת לחדש את שכבת ההגנה של העץ ולמנוע ספיגה של כתמים שעם נזניח את ביצוע הטיפול יתכן ולא יהיה ניתן להסירם.

בחללים של הבית שיש שמש ישירה על הפרקט או חשיפה גבוהה לאור לרוב תהיה צריבה של הגוון והוא יראה דהוי ביחס לאיזורים אחרים של הבית והפיתרון היחיד הוא ליטוש הפרקט להסרת שכבת הגמר שנצרבה מהשמש ולאחריו צביעת פרקט בהתאם לגוון וסוג הגמר שבחרתם ומתבצע בידי צבעי פרקט שיודע ליישם את תהליך הצביעה מבלי שחשארו סימני רולר או מברשת.

חידוש פרקט עץ אשה לפני ואחרי

ליטוש פרקט ללא אבק

בתהליך זה אנו מורידים פגמים בפרקט כגון שריטות או כתמים שנוצרו עם הזמן כתוצאה משחיקה או מסיבות אחרות, תהליך ליטוש פרקט מתבצע עם מכונות מיוחדות שנועדו למטרה זו ואינם פוגעים ברצפת העץ.

בסוף תהליך הליטוש חייבים ליישם שמן לפרקט עץ או לכה לפרקט בהתאם לסוג הגמר הקיים על הרצפה ובהתאם להוראות היצרן.

אחד הדברים החשובים בליטוש רצפת עץ הוא השימוש בציוד מקצועי המיועד למטרת ליטוש פרקט עץ בלבד על מנת לקבל תוצאה מדוייקת ומבלי לגרום נזקים לרצפת העץ.

יתרונותיו של ציוד זה הוא שעל ידי בעל מקצוע מוסמך הוא אינו גורם לנזקים לשכבת העץ ובעת העבודה שואב את כל אבק הליטוש ובסיום העבודה אתם נהנים מפרקט חדש ובית נקי.

אנו משקיעים המון מאמצים וכסף רב על מנת שתקבלו תמורה הולמת ומשתמשים בציוד החדיש והמתקדם ביותר לצורך ביצוע העבודה ובכך אתם מקבלים חידוש פרקט מקצועי שישרת אתכם שנים.

מכונת ליטוש פרקט ללא אבק

חידוש פרקט לעסקים ומשרדים בכל זמן שתצטרכו

אנו מבינים את הצורך של עסק או משרד להימנע מהשבתה שכרוכה בהוצאות גבוהות על אובדן ימי עבודה או בצורך לתת שירות בכל ימות השבוע ולכן אנו מספקים אפשרות לחידוש פרקט בהתאמה לצורך שלכם לבצע את התהליך בזמן הקצר ביותר תוך הקפדה על ביצוע יסודי וללא פשרות.

אנו נתכנן אתכם את תכנית הביצוע כך שלא תהיו צפויים להפתעות ותשארו מעודכנים בכל שלב בתהליך שיבוצע בכל זמן שנוח לכם ובכל יום מימי השבוע. חידוש פרקט עץ מתבצע על ידי ציוד ליטוש של יצרן בעל שם עולמי שמתמחה אך ורק ביצור ציוד זה וכמובן שאנו עושים שימוש בלכה בעלת עמידות בשחיקה ותקנים מהמחמירים באירופה ששומרת על הפרקט לאורך זמן.

משרדי אייפקס אחרי חידוש פרקט

איך חידוש פרקט עץ חוסך לנו כסף ?

הרבה לקוחות מתלבטים לגבי שאלה זו לאור העלויות של תהליך חידוש פרקט עץ אך יש לקחת בחשבון שלפעמים הרצפות שהתקנו לפני 10-15 שנה יתכן ויהיו הרבה יותר איכותיות מרצפות חדשות שמוכרים כיום. אומנם ניתן למצוא פרקט זול אך זה ישפיע על איכותו וכמובן יש לחשב עלויות נוספות כגון פירוק הרצפה הישנה פינוי הפסולת ועלויות של התקנה וכל מה שמשתמע מכך.

בהמון מקרים שמתחילה להופיע שחיקה בפרקט ואנחנו מתעלמים מהבעיה ודוחים תחזוקה חיונית הדבר יכול לגרום להוצאות יקרות יותר ולפעמים אף להחלפת הרצפה בחדשה כך שתמיד כדאי לשים לב למצב הרצפה ולבצע בזמן טיפול בפרקט עץ.

בעת הביקור בבית הלקוח אנו בודקים את טיב הרצפה ושלמותה ועושים תיאום ציפיות עם הלקוח, במידה ואנו נחשפים לפגם כלשהו או שלדעתנו המקצועית חידוש פרקט עץ אינו מוצדק אנחנו ממליצים להימנע מתהליך זה ולהחליף לחדש.

חידוש פרקט עשה זאת בעצמך האם זה כדאי ?

על מנת לבצע עבודה ברמה גבוהה מלבד המון ידע וניסיון וכמובן שתי ידיים טובות דרוש המון ציוד לצורך ביצוע העבודה שהשכרתו כרוכה בעלויות גבוהות בכל יום עבודה שהציוד אצלכם ובהרבה מקרים אנו מקבלים ציוד לא מדוייק היות שהוא משמש להשכרות של אנשים חסרי ניסיון. 

בנוסף שימוש בלכות או שמנים ברמה גבוהה מוסיפים לעלות לא מבוטלת לסך הכללי של ההוצאות שברגע שאנחנו משכללים את כל ההוצעות נבין שעדיף להזמין בעל מקצוע שיבצע חידוש פרקט בעבורנו ונקבל אחריות על העבודה.

אז אם אתם מתלבטים על חידוש פרקט עשה זאת בעצמך האם זה כדאי ? תשובתנו המוחלטת לאור חשיפה ללקוחות שניסו ולעיתים גרמו לנזקים לרצפה ושילמו לא מעט גם על הניסיון שלהם ובנוסף על הזמנת השירות המקצועי מאיתנו ולכן אנו לא ממליצים לבצע זאת בעצמכם.

האם אפשר לעשות חידוש פרקט למינציה ?

אנו נתקלים המון בלקוחות המעוניינים לדעת האם אפשר לעשות חידוש פרקט למינציה וחשוב לנו להבהיר את הנקודה על מנת שלא תבזבזו את כספכם לשווא ותגרמו נזק מיותר לפרקט.

פרקט למינציה מורכב ממספר שכבות של חומרים כאשר השכבה העליונה מגיע עם ציפוי שמגדיר את רמת הברק וסוג ההדפס שמופיע בפרקט. בזכות הציפוי אנו לא נדרשים לשום תחזוקה שוטפת של הפרקט מעבר לניקוי הפרקט הסטנדרטי. לאורך השנים ציפוי זה נשחק ומופיעים סימני בלאי שונים ופוגעים במראה. לצערנו חידוש פרקט למינציה אינו אפשרי והדבר היחיד שניתן לעשות זה ניקוי פרקט יסודי ובמידה והדבר אינו עוזר אז להחליפו בחדש.

מה מגן טוב יותר על רצפת עץ ? שמן לפרקט או לכה לפרקט ?

התשובה לשאלה קצת מורכבת היות ולכל סוג גמר יש את היתרונות והחסרונות שלו, אנו נשתדל לספק לכם תשובה פשוטה שתעזור לכם להחליט.

שמן לפרקט מעניק מראה עשיר ותחושה טבעית לרצפת העץ ונספג לעומקה של הרצפה, ואם זאת חסרונותיו מסתכמים בכך שפרקט בגמר שמן מצריך חידוש רצפת עץ בתדירות גבוהה יותר וסופג כתמים ושחיקה מוגברת במיוחד באיזור המטבח.

לכה לפרקט אוטמת את נקבוביות העץ ומספקת הגנה יעילה יותר משריטות וכתמים וניתן לקבלה ברמות ברק שונות החל ממראה מט שמעניק מראה ללא גמר ועד למראה יותר מבריק.

היתרון המשמעותי ביותר של לכה לפרקט הוא שהתחזוקה הינה בתדירות של פעם ב4-7 שנים, לעומת פרקט בגמר שמן שהתדירות בערך כל שנתיים.

לסיכום: אם אתם בתהליך חידוש רצפת עץ וצריכים לבחור את סוג הגמר העמיד ביותר ושמצריך פחות תחזוקה, אנו ממליצים על לכה לפרקט.

מהו העובי הדרוש של רצפת עץ שמאפשר ליטוש פרקט ?

במהלך 20 שנה האחרונות הפרקט המהונדס שבקטגוריה זאת נכלל פרקט תלת שכבתי ופרקט רב שכבתי החליף את הפרקט מעץ מלא.

מאחר שבמהלך ליטוש פרקט אנחנו מורידים מעובי השכבה העליונה של רצפת העץ חייבים לאבחן האם אפשרי ללטש את הרצפה או שעדיף להימנע מהתהליך.

במידה ומדובר על פרקט שכבתי חשוב שהשכבה העליונה תהיה לפחות 2-2.5 מ"מ אחרת התהליך לא יתאפשר.

חשוב ביותר שתהליך הליטוש יעשה עם מכונות ליטוש פרקט מתוחזקות ומדוייקות לקבלת תוצאה מקצועית ולמניעת נזקים לרצפת העץ.

דבר נוסף שחשוב לא פחות היא המיומנות והמקצועיות, בעל מקצוע חסר ניסיון יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרצפה.

כאשר מדובר על פרקט מעץ מלא אין חשיבות לעובי הרצפה וגם אם נוריד 2 מ"מ בליטוש שזה הרבה מעבר למה שמלטשים הדבר אינו משפיע על התוצאה הסופי.

ליטוש פרקט עץ מחיר למ"ר נא סביב 80-100 ש"ח לפני מע"מ, אך יש לקחת בחשבון שמחיר זה מתייחס לשיוף פרקט עץ בלבד.

ליטוש פרקט אלון תלת שכבתי עם כתמים ושחיקה

6 טיפים לשמירה על פרקט וניקוי פרקט נכון

1.חשוב ביותר להדביק על כל הריהוט מדבקות לבד או טפלון לפרקט שימנע שריטות ושחיקה.

2.להחליף את גלגלי הכיסאות המשרדיים לגלגלים לכסא משרדי לפרקט.

3.במקום של שמש ישירה על הרצפה לדאוג להצללה היות והשמש גורמת לדהיית הגוון ופוגמת ברצפה.

4.ניקוי פרקט יש לעשות עם נוזל לניקוי פרקט המותאם לסוג הרצפה וסוג הגמר ועל פי הוראות היצרן.

5.מגב לניקוי פרקט מקל על עבודת הניקיון ומאפשר לרסס חומר לניקוי פרקט תוך כדי עבודה.

6.בזמן עבודות של בעלי מקצוע רצוי לשים משטח הגנה לפרקט בדמות קרטון גלי או בד גאוטרמי לפרקט.

הקפדה על הטיפים שרשמנו תשמור על הרצפה לאורך זמן ותדחה תחזוקה מיותרת וחידוש פרקט. 

שאלות נפוצות:

ניתן לחדש רק פרקט  שהשכבה העליונה שלו היא מעץ וחשוב שעוביה יהיה כ 3 מ"מ או פרקט מעץ מלא

על מנת לבצע תהליך מקצועי משטח הפרקט חייב להיות פנוי מריהוט ישנם מקרים בודדים כאשר מדובר על תהליכי חידוש עדין או מריחה של חומר תחזוקה ניתן להזיז את הריהוט 

תהליך החידוש חייב להתבצע על כל שטח הפרקט אחרת יהיו הבדלי גוון והתוצאה תראה לעין לפעמים ניתן לתחום איזור ולבצע את החידוש רק בו.

כיום החומרים מיוצרים על מנת לתת תוצאה כמה שיותר קרובה למראה של עץ טבעי וגם אם תבחרו פרקט עם גמר לכה ניתן לקבלו במראה מט שנראה טבעי לחלוטין.

זמן העבודה משתנה בהתאם לאופי הפרוייקט וגודל השטח וחייבים גם לקחת בחשבון את זמני הייבוש של החומרים ולכן כדאי ליצור קשר בשלב מוקדם על מנת לקבל את כל המידע הרלוונטי ולהיערך בהתאם.

ניתן להפוך רצפת פרקט בגמר שמן לגמר לכה בתהליך מקצועי של ליטוש שמסיר את כל הגמר הישן ואחריו מיישמים לכה על פי הנחיות היצרן.

כחלק מתהליך של חידוש אחד השלבים הוא ליטוש פרקט אשר מבוצע עם הציוד המתקדם ביותר של חברת LAGLER המייצרת מכונות לליטוש פרקט כבר עשרות שנים והמכונות שלהם שואבות את האבק  בזמן העבודה.

אם רואים ששכבת הגמר בין אם זה שמן או לכה נראית שחוקה והשחיקה במקומות מסויימים כדאי ליצור קשר ואנו נייעץ לכם האם הגיע הזמן לחידוש . בהרבה מקרים ביצוע תחזוקה בזמן הנכון יחסוך תהליכים יקרים יותר בהמשך ויגרום לפרקט שלכם להיראות מדהים כל השנה. 

ברוב המקרים כאשר אתם מסתכלים על מחיר פרקט חדש אתם לא לוקחים בחשבון את כל ההוצאות הנלוות כמו פירוק ופינוי הפרקט הישן ,עלויות התקנה ,פרקט ופנל ,פירוק ריהוט וכאשר אנחנו משווים בין עלות החידוש לפרקט חדש אז כמובן הרבה יותר זול לחדש פרקט.

על מנת לחדש פרקט יש צורך לבצע ניקוי פרקט או ליטוש פרקט וליישם שכבת הגנה, קיימים תהליכים מקצועיים שונים המותאמים למצב הפרקט בשטח. 

שריטות בפרקט ניתן לתקן על ידי מילוי חומר בגוון העץ אבל צריך לקחת בחשבון שגם אם הגוון זהה עדיין יראו את השריטה או בשיטה המקצועית יותר והיא ללטש את הלוח השרוט ולמרוח לכה לפרקט או שמן לפרקט בהתאם לסוג הגמר שיש בשאר השטח.

ניתן לשייף פרקט עץ על ידי מכונה לליטוש פרקט אך חשוב שהדבר יעשה אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים ועם הציוד והידע המתאימים למניעת נזקים.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן