מחיר פרקט

פרקט במחיר משתלם

פרקט במחיר משתלם

קריטריון חשוב בתהליך רכישה של פרקט הוא התקציב שעומד לרשותנו, כדי שנעמוד בתקציב עלינו למצוא פרקט במחיר שעלותו נמוכה ותועלתו גבוהה.

היום בעידן שבו יש היצע עצום של פרקטים מסוגים שונים ואיכויות שונות ניתן למצוא שפע של פרקטים במחירים העלולים לעתים לבלבל אותנו.

מחירי פרקטים יכולים להתחיל בסכומים פעוטים של כמה עשרות שקלים למ"ר ויכולים להגיע גם למחירים של כמה מאות שקלים למ"ר תלוי באיכות הפרקט ועמידותו.

יש מי שיהיה מעוניין בפרקט איכותי בעל אורך חיים גבוה ועלותו תהיה כמה מאות שקלים למ"ר ויש מי שיסתפק בפרקט למינציה סינטטי שמחירו עשרות שקלים למ"ר.

מחירי פרקטים תלויים בכמה פרמטרים שהם סוג הפרקט, איכות הפרקט ורמת עמידותו.

פרקטים למינציה שהם פרקטים סינטטיים יהיו זולים יותר מפרקטים שעשויים מעץ מלא או מפרקט תלת שכבתי, ואילו מחירי פרקטים שמקורם בסין יהיו זולים יותר מאלו שמקורם בצרפת או בלגיה.

מחירי פרקטים שקנינו במחסן שמוכר מכל הבא ליד יהיו זולים יותר ממחיר של פרקט איכותי בעל עמידות רבה שנמכר בחנות פרקטים איכותית, מקצועית ובעלת מוניטין.

אם אתם מחפשים פרקט מחיר ומעוניינים במוצר איכותי וביצוע מקצועי כדאי שתפנו למקום שתמיד יהיה זמין בשבילכם בכל שלב.

מחפש פרקט מחיר ולא מצליח להבין עלויות

אנו נתקלים לא פעם בעלויות שונות של הפרקט ולא מצליחים להבין את השוני בין המחירים וכמה נשלם בסופו של דבר.

יש להבין שקיימים המון יצרנים וכמובן יש הבדלים של איכות המוצר שאנו רוכשים מלבד זאת גם אם נרכוש את הפרקט האיכותי ביותר אך עבודת ההתקנה לא תיעשה כראוי או על ידי חומרי הדבקה נחותים אומנם נחסוך כמה שקלים אך נשלם על זה ביוקר בעתיד.

כמו כן יש תוספות שמשתנות מבית אחד למשנהו כמו בית ללא מעלית או חיתוכי דלתות שיש לבצע וכדומה .כך שלפני שנרשום בחיפוש פרקט מחיר ונבדוק את העלות הנמוכה ביותר כדאי לבדוק את הדברים לעומק ולא להתפתות למחירים שיעלו לנו ביוקר בהמשך.

אנו מציעים שתיצרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים וכמובן את כל העלויות השונות.

פרקט תלת שכבתי

זהו פרקט עץ בעל מספר שכבות של עצים שונים כאשר השכבה העליונה נקראת פורניר והיא בעלת החשיבות של טיב הפרקט. מומלץ לבחור בפרקט שעובי הפורניר 3 מ"מ לפחות על מנת להבטיח שבעתיד תוכלו לחדש את הפרקט לאורך שנים רבות ללא צורך בהחלפתו .

יתרונותיו הרבים של פרקט תלת שכבתי הם בכך שפרקט זה אינו מתרחב ומתכווץ כמו פרקט עץ מלא בשל  יצור בשכבות, כמו כן יתרון נוסף ומשמעותי הוא מחירו הנמוך ביחס לפרקט עץ מלא ונראה זהה לחלוטין כלפי חוץ.

מחיר פרקט תלת שכבתי אלון שהוא גם הנפוץ ביותר מתחיל באזור 175 ש"ח למ"ר לפני מע"מ ומגיע בסוגי גמר שונים.

פרקט למינציה

פרקט למינציה זהו פרקט סינטטי והוא הנפוץ ביותר וקיים כמעט בכל בית בשל מחירו האטרקטיבי ויתרונותיו הרבים. פרקט למינציה קיים במגוון עצום של דוגמאות וצבעים מהמון יצרני פרקט ברחבי העולם. פרקט למינציה אינו מצריך תחזוקה ומשדרג את  מראהו של הבית ויוצר תחושת חמימות וביתיות בעלות נמוכה שמתחילה מ 50 ש"ח למ"ר לפרקט בלבד.

מחירי פרקטים למינציה מושכים לקוחות רבים ונחשבים כזולים לא רק משום שהם עשויים מחומר סינטטי אלא גם בשל העובדה שפרקטים למינציה ניתן להתקין אותם באופן עצמאי ואילו בפרקטים מעץ טבעי יש להזמין שירות של התקנת פרקטים בתשלום.

מחיר פרקטים משתנה גם בהתאם לייעוד של הפרקט. מי שעומד לרכוש פרקט עבור חדר ילדים או משרד שיש בו תנועה רבה של קהל וכדאי לו לרכוש פרקט איכותי שיחזיק לאורך זמן ולא יתבלה. מחיר פרקט כזה יהיה כמובן יקר יותר ממחיר של פרקט שאתו אנו מייעדים לחדר שינה שאין בו תנועה רבה של אנשים ואין בו תזוזה של רהיטים כבדים.

כמובן שלפני שאנו רוכשים פרקט כדאי לבצע סקר שוק והשוואת מחירים שתאפשר לנו להבין מחירי פרקט הנמכרים בשוק ומהם ההבדלים והפרמטרים בין יצרן אחד למשנהו חשוב לציין שכמובן מלבד המחיר הזול רצוי לרכוש פרקט מעסק אמין שילווה אתכם בכל תהליך הפרקט מרגע הרכישה ועד אחרי ההתקנה וייתן מענה לכל שאלה או בעיה שתצוץ לאורך הדרך וכמובן שיהיה זמין בכל בעיה שתתעורר בעתיד.

כאשר בודקים פרקט מחיר כדאי גם לקחת את כל הפרמטרים בחשבון מלבד עלות החומר בלבד ובכך להימנע מעוגמת נפש.

ליטוש פרקט ישן לקבלת פרקט חדש

לבעלי רצפות עץ אשר מעוניינים לחסוך בעלויות של פרקט חדש קיימת האפשרות לבצע תהליך של חידוש פרקט בשליש מהמחיר וללא התעסקות מיותרת בפירוק הפרקט הישן. התהליך מבוצע על ידי ליטוש פרקט בו אנו מלטשים את השכבה העליונה של העץ להסרת הפגמים ושחיקת הגמר הישן ועל ידי כך אנו מקבלים מראה אחיד וחדש. בסיום הליטוש מיישמים גמר חדש אשר שומר על הרצפה מספיגה של נוזלים וכתמים לשכבת העץ . הליטוש  מבוצע ללא אבק ואינו פוגע בפרקט היות והוא מבוצע על ידי ציוד המותאם לכך.

לפני ביצוע העבודה אנו מגיעים לבית הלקוח להתרשם ממצבו של פרקט העץ ולתמחר את עלות העבודה כך שתמיד תקבלו תוצאה ידועה מראש ובמחיר התואם את מצבו של הפרקט. מחיר פרקט חדש הוא הוצאה לא קטנה ומומלץ לשקול חלופות שיקטינו לכם עלויות במאות אחוזים אך תקבלו תוצאה של מראה חדש.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן