בחירת פרקט למינציה

בחירת פרקט למינציה בעזרת מתקין פרקט

מה לבדוק בעת בחירת פרקט למינציה ?

קיים מגוון עצום של פרקט למינציה אז איך אפשר לדעת מה ההבדלים בינהם ומה כדאי לקנות ? חברת WOODLI תספק לך את התשובה לשאלה…

פרקט למינציה הוא פרקט סינטטי אשר מדמה ריצפת עץ והפכה לריצפה הפופולארית ביותר בקרב משפצי הבתים בשל יופיה המרהיב, מחירה הזול ועמידותה בשחיקה לעומת פרקט עץ.

פעולת התקנת פרקט למינציה מבוצעת בצורה של חיבור לוחות פרקט אחד בשני ולוחות אלה מונחים על ספוג מיוחד בניגוד להתקנת פרקט עץ שלרוב מבוצעת בהדבקת הלוחות על הרצפה.

פרקט למינציה צר קרונו אוריגינל

ממה מיוצר פרקט למינציה ?

פרקט למינציה מורכב בחלקו התחתון מקרטון דחוס שנקרא HDF ומצופה בחומר שמונע חדירת לחות לקורות הפרקט. בחלקו העליון של פרקט למינציה קיים ציפוי בהדפס המדמה ריצפת עץ. ציפוי זה הינו בעל עמידות בשחיקה ויסומן ב AC4 או AC5 בהתאם לרמת השחיקה של הפרקט.

הבדלים ובחירה של פרקט למינציה

כיום לא נמכר פרקט למינציה בעל דרגת שחיקה נמוכה מ AC4 אשר מתאים הן לבתים והן למשרדים חשוב לבחור פרקט שעובי הלוחות לא ירד מ 8 מ"מ. קיימים כיום המון סוגי פרקט וההבדלים בינהם מתבטאים בסוג הטקסטורה וההדפס בחלקו העליון של הפרקט וסוג החיבור המחבר בין הלוחות.

פרקט למינציה ללא פזה יראה כמשטח רצוף וההבדל היחידי בין הלוחות יהיה השוני בין הדפסי העץ.

פרקט למינציה עם פזה הוא פרקט בעל שקע אלכסוני קטן מאוד ובעת חיבור בין לוחות הפרקט הוא נועד להבליט את ההבדל בין הלוחות בנוסף להדפס.

עלות פרקט והתקנה

מחיר פרקט למינציה מתחיל מ 50 ש"ח למ"ר ועד כ 150 ש"ח למ"ר מחיר זה מתיחס לפרקט בלבד. כאשר מחשבים את עלות הפרקט יש לקחת בחשבון עלויות נוספות כגון פנל, ספוג, ספים,קיצור דלתות ופחת וכמובן התקנת פרקט והובלה. חשוב בעת בקשת הצעת מחיר לוודא שכל גורם כזה נרשם ואנו כלקוחות מקבלים מחיר שכולל הכל ולא צפויות לנו הפתעות במחיר באמצע ההתקנה, נאמר כבר לא פעם הזול עולה ביוקר.

אנו בחברת WOODLI עבודות פרקט עושים הכל על מנת לספק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר ולעמוד בכל התחיבותינו כלפיכם כפי שנקבע בעת הזמנת ביצוע עבודת הפרקט. הבדלים במחיר פרקט מושפעים מיצרן הפרקט וסוג הסידרה.

פרקט למינציה הזול ביותר הקיים בתחום הפרקט מיוצר במזרח ומתאים יותר לדירות שכורות . אנו ממליצים על פרקט גרמני או פרקט בלגי והדבר תלוי ביצרן. פרקט למינציה עם פזה מייקר את מחיר הפרקט.

התקנת פרקט למינציה

התקנת פרקט תיעשה לאחר בדיקת מוכנות משטח הריצפה עליו תתבצע התקנת פרקט למינציה. משטח הריצפה מוכרח להיות ישר וללא הפרשי גובה משמעותיים. במידה ועל המשטח המיועד להתקנה מונח שטיח קיימת אפשרות לביצוע התקנת פרקט מעליו והדבר תלוי בקשיחותו של השטיח או לחלופין להסירו וזאת כמובן בתוספת תשלום. התקנת פרקט מתבצעת על גבי ספוג דק שמטרתו לסכך רעשים בין הרצפה לפרקט. לאחר שלב הפרקט מגיע שלב התקנת הפנלים שמתבצע לרוב לאחר התקנת משקופי דלתות וארונות קבועים.

השלב האחרון בביצוע התקנת פרקט כולל התקנת ספים ומריחת מרק לבן בהיקף הפנלים למראה אסטתי בחיבור בין הקירות לפנל. מריחת המרק תתבצע ללא חיוב נוסף וכלולה בתמחור העבודה.

הנחיות לפני ביצוע התקנת פרקט

בשום פנים ואופן אין לשטוף את הריצפה עם הרבה מים לפני ביצוע התקנת פרקט מהסיבה שהמים עלולים לחדור בפוגה בין הריצוף וליצור לחות מתחת לפרקט שתפגע בעמידותו ותחליש את החיבורים בין לוחות הפרקט. לפני הגעת מתקין פרקט  משטח העבודה חייב להיות נקי מלכלוך קשה כגון פסולת בניין ושאריות שפכטל וצבע על הרצפה וחלל העבודה יהיה פנוי מרהיטים ובכך יקל על עבודת המתקין, במידה וקיים ריהוט שיש צורך להזיזו בעת ביצוע ההתקנת פרקט הדבר יהיה כרוך בתשלום.

למה להשקיע בפרקט למינציה יקר

השקעה בפרקט למינציה יקר נותנת לנו מוצר איכותי יותר והדבר מתבטא בחומר הגלם שממנו מיוצר הפרקט ובדוגמאת פרקט שנראות טבעיות יותר ולרוב גם עמידות יותר בשחיקה ובעלות טקסטורה נעימה יותר בעת הדריכה על משטח הפרקט.

אנו בחברת WOODLI דואגים לחשב לכם את כל העלויות מראש על מנת למנוע הפתעות בגמר העבודה ובפנייתכם תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת שתכלול פרקט איכותי עבודה מקצועית ושירות אדיב. אנו מתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעים ודואגים לנקיון בסיום העבודה.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן