צבעי פרקט

צבעי פרקט

צבעי פרקט מומחה

צביעת פרקט הנעשית בבית הלקוח מצריכה מיומנות רבה וניסיון שנצבר לאורך המון זמן ונעשה אך ורק על ידי צבעי פרקט מנוסה שמבין בחומרים איתם הוא עובד ובשיטות עבודה שיתנו תוצאה מדהימה.

בשנים האחרונות ענף הפרקט תפס תאוצה בישראל וקיים מגוון רחב של סוגי פרקט בגימורים שונים אשר מגיעים מוכנים להתקנה ממפעלים שונים הפרוסים ברחבי העולם או פרקט שמגיע ללא גמר ומצריך צביעת פרקט.

צבעי פרקט בצביעת פרקט לבן

צביעת פרקט בידי צבעי פרקט מומחה

חברת WOODLI מבצעת צביעת פרקט לפי רצונו של הלקוח ובכך מתקבלת תוצאה מיוחדת בגוון ובגמר מיוחדים שלא קיימים ביצור הסדרתי.

צביעת פרקט נחשבת לתחום אומנותי ולא קיימים הרבה בעלי מקצוע שמבצעים עבודה זו שדורשת מיומנות וידע רב וכדאי שתבוצע רק על ידי צבעי פרקט מיומן.

צביעת פרקט טיק בורמזי בידי צבעי פרקט

לאחר התקנת פרקט שמגיע ללא גמר מהמפעל או פרקט ישן שהיה כבר מותקן ועבר ליטוש פרקט להורדת הגמר הישן מתבצעת צביעת פרקט.

פעולת הצביעה נעשית עם צבעים של פרקטים מיוחדים העמידים לשחיקה כגון לכה לפרקט או שמן לפרקט עץ בהתאם לרצון הלקוח בדגש על איכות חומרים שעמידים בשחיקה.

צביעת פרקט עץ אלון תלת שכבתי בצבע שחור על ידי צבעי פרקט

שימון פרקט עץ

פרקט גמר שמן הוא בעל מראה טבעי ונעים למגע שמצריך אחת לכמה זמן יישום של שמן לפרקט שמחדש את מראהו ומעלים שריטות עדינות ובכל מריחה מספק שכבת הגנה . שימון פרקט עץ אינה פעולה מסובכת במיוחד אך רצוי שתיעשה בידי צבעי פרקט עץ.

אם מורחים שמן לפרקט ללא ניקוי של הרצפה לפני ליטוש פרקט עדין אנו בעצם לוכדים את כל הלכלוך בין שכבות השמן, קיימת גם חשיבות לטכניקת  המריחה של שמן לפרקט.

שימון פרקט במשרד

חידוש מדרגות עץ

הוא תהליך הכרחי לשימור מראהו היוקרתי של המדרגות מכיוון שהמדרגות צרות ומתפרסות על שטח קטן יחסית הם נשחקות יותר.

כאשר אנו דורכים על מדרך המדרגה בדרך כלל רגלנו דורכת באמצע המשטח ולרוב זהו המקטע שתראו בו השחרה כתוצאה משחיקה של הגמר המגן על המדרגה.

בתהליך של חידוש מדרגות עץ אנו מלטשים את גמר המדרגה והפגמים לקבלת מראה אחיד, לאחר ליטוש המדרגות צבעי פרקט עץ מיישם את סוג הגמר שנבחר לכה או שמן לפרקט.

איך לבחור צבע לפרקט ?

כיום קיים מבחר גדול של אפשרויות צביעת פרקט עץ אבל חשוב ביותר לבחור צבע לפרקט שיהיה עמיד לשחיקה וישמור על המראה והגוון לאורך זמן. 

אנחנו ב WOODLI מייעצים ללקוחותינו על צבע לפרקט שיהיה פרקטי ומכינים דוגמא שתוכלו להתרשם מהגוון לפני ביצוע העבודה הנעשית בשטח.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן