מתקין פרקטים

מתקין פרקטים מקצוען

בשנים האחרונות רווחת מאוד עבודתו של מתקין פרקטים בזכות הפופולריות הרבה של פרקט. פרקט הוא ריצוף עץ המעניק לבית חמימות ותחושה נעימה כמו גם תחושת נקיון ואסתטיקה.

קיימים סוגים שונים של פרקט המתאימים לצרכים שונים. הסוג הראשון הוא פרקט סינטטי או פרקט למינציה שמחירו נמוך ותחזוקתו פשוטה. פרקט למינציה היינו חיקוי לפרקט עץ ובנוי משכבת קרטון דחוס ועליה שכבה עם הדפס דמוי עץ.

סוג נוסף הוא פרקט תלת שכבתי הנחשב למוצר יוקרתי ובנוי מ 3 שכבות עץ והיינו יקר יותר מהפרקט הסינטטי.

סוג הפרקט האחרון הינו פרקט גושני שהיינו פרקט עץ מלא ולפיכך היקר ביותר מבין הפרקטים.

מתקיני פרקטים – עבודה של מקצוענים

מתקיני פרקטים הם אנשי המקצוע שתפקידם לדאוג שהתקנת הפרקט תבוצע בדיוק כמו שרוצה הלקוח וכפי שרואה בעיני רוחו.

מתקיני הפרקטים מתאימים את שיטת ההתקנה לסוג הפרקט וצורכי החדר. מתקין פרקטים טוב ידע למשל להתאים את סוג ההתקנה לאקוסטיקה הדרושה בחדר.

נכון שבמקרה של פרקט סינטטי יכול הלקוח להרכיב את הפרקט בעצמו, אולם כמעט תמיד עדיף לפנות למתקיני פרקטים מקצועיים, שיעשו את העבודה בצורה מושלמת לשביעות רצונו של הלקוח.

במקרים מסוימים יבצע מתקין פרקטים את הובלת הפרקט לביתכם ובמקרים אחרים תתבצע ההובלה על ידי מובילים מקצועיים ולאחר מכן יגיע מתקין פרקטים לביצוע עבודת ההתקנה עצמה.

כיצד בוחרים מתקין פרקטים ?

בטרם תבחרו מתקין פרקטים שייבצע עבורכםהתקנת פרקט כדאי לקבל מספר הצעות מחיר מכמה מתקיני פרקטים, אם עצמאיים ועם מטעם חברות.

על מתקין פרקטים להבין את הרצונות שלכם ולהסביר לכם כיצד יבצע את העבודה. טוב אם תבקשו המלצות על מתקיני פרקטים מחברים ובני משפחה שהותקן אצלם פרקט.

שאלו אותם שאלות לגבי דרך העבודה של המתקין שביצע את העבודה אצלם, האם היו מרוצים, האם יש השגות על עבודתו ומה היו אולי מצפים שאותו מתקין פרקטים יעשה בצורה אחרת.

בטרם הזמנת העבודה ודאו כי המתקין בקי בסוג הפרקט שאתם מבקשים להתקין, ובעל נסיון בהתקנתו. אל תבחרו מתקין פרקטים שיש לו נסיון בסוג פרקטים אחד בלבד – חשוב שיתמחה במספר סוגים וידע לבחור את שיטת ההתקנה הנכונה עבורכם.

בדקו מהי האחריות שמעניק מתקין פרקטים על עבודתו – בדקו שהאחריות מכסה הן את הפרקט שהוא מתקין והן את עבודתו.

לפני בחירת מתקין פרקטים נסו לחפש אודותיו מידע באינטרנט – האם התקבלו המלצות לגביו ? ואולי אזהרות ? מידע זה הינו חשוב בכדי למנוע עוגמת נפש עתידית.

הדרכה לגבי חידוש הפרקט ותחזוקתו – שאלו את מתקין פרקטים !

בסיום התקנת פרקט תקבלו הדרכה ממתקין פרקט לגבי תחזוקת הפרקט ואופן ניקויו. יש באפשרותכם לבקש לקבל הדגמת הניקוי על ידי מתקין פרקטים, ויתכן שאף יוכל לתת לכם דוגמאות חומרים בלא תמורה או במחיר נמוך.

מתקין פרקטים תפקידו לוודא את שביעות רצונכם מהתקנת הפרקט וכי אתם מבינים את כל הכרוך בטיפול בו. כאשר מתקין פרקטים יעזוב את ביתכם לאחר ההתקנה, תוכלו לדעת כי קיבלתם את השירות הטוב ביותר שביקשתם לעצמכם ולא יוותר לכם אלא להתפרקד על הפרקט החדש שלכם – ופשוט ליהנות.

על מנת להמשיך להנות ממראה הפרקט יש צורך לחדש אותו כל תקופה מסויימת בהתאם לסוג הגמר שעל הפרקט.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן